З кожним роком у Польщі вигідніше будувати енергоефективні будинки

З кожним роком у Польщі вигідніше будувати енергоефективні будинки

Згідно з підрахунками забудовників збудувати енергоощадний будинок у Польщі вартує лише на 5% дорожче. Польська статистика показує, що 66% поляків знаються про користь від енергозбереження  і активно впроваджують відповідні технології у своїх оселях. Ще 22 % відсотки опитаних планують дотримуватися схожих тенденцій. Господарі, що запровадили енергозберігаючі рішення вже помічаються зменшення вартості експлуатації своїх приміщень. Такий ефект помітило вже близько 50% опитаних.

Декілька років тому вартість спорудження енергоощадного будинку була вищою на 10 %, а зараз лише на 5%. Зменшення вартості відбувається не зважаючи на те, що окремі види робіт вимагаються більш кваліфікованої та точної праці ніж раніше. Одним із таких етапів робіт є проектна документація, що має виконуватися фахівцями з досвідом та навичками у даній сфері. Спорудження енергоефективного будинку вимагає використання найкращих матеріалів та ретельного контролю за будівництвом.

Енергоефективний будинок вимагає витрачання від 15 до 25 відсотків коштів на дотримання стандарту при будівництві. Дані ресурси використовуються на систему рекуперації, елементи «клімат-контролю», спеціальні вікна та посилену термоізоляцію.

Системи автоматики підвищують ефективність функціонування енергоефективного будинку. Завдяки цим технологіям можна запобігти непотрібним витратам енергії і підвищує економію при експлуатації.

Перелічені вище системи дозволяють оптимізувати втрати енергії для освітлення та обігрівання. Економія енергії на експлуатації становить 20-30 %.

У той же час система ТААСС забезпечує здешевлення будівництва на 20% а економію в експлуатації на 50%. Використання технології дозволяє значно зменшити витрати на опалення та кондиціювання та підтримувати комфортний клімат в оселі за значно меншою ціною.

За матеріалами Ecotown

Деятельность связанная с ТААСС Новости недвижимости Строительные технологии

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован.